Питання-Відповіді

Питання-Відповіді

Для початку подивіться всі наші вакансії та визначтеся зі сферою роботи. У SAS ви можете знайти роботу як для висококваліфікованих спеціалістів, так і для різноробочих. Якщо з вакансією вже визначилися, залиште номер телефону і наші спеціалісти зв’яжуться з вами. Якщо вакансії, яка б вас влаштувала на сайті немає, то залиште свою заявку і ми постараємося підібрати роботу під ваші кваліфікації та умови. Після вибору вакансії, наші спеціалісти допоможуть вам вирішити питання з документами, необхідними для початку працевлаштування та в’їзду до Польщі.

Звісно. У SAS працевлаштовуємо на наші вакансії як з візами, так і за «безвізом».

Відповідно до спеціального закону, прийнятого в Республіці Польща 12 Березня 2022, усі громадяни України, які втекли від війни та отримали польський податковий ідентифікатор PESEL, можуть влаштовуватися на роботу без додаткових дозволів та формальностей.

Сезонними вважаються види робіт, які можуть виконуватись у певну пору року. До них відносяться роботи в: сільському господарстві, туризмі, на морі та деяких підприємствах (консервна та цукрова промисловість). Для таких робіт необхідно отримати дозвіл на сезонну роботу (zezwolenie na pracę sezonową), який дійсний протягом 9 місяців у календарному році.

Так, наші працівники, які виявляють бажання продовжити роботу після закінчення дії візи, можуть розраховувати на допомогу в оформленні документів на Карту Побуту.

Не забудьте забрати із собою закордон. паспорт, запрошення на роботу, страхування. Не зайвим буде взяти з собою про всяк випадок базові медикаменти – знеболювальне, протизастудні та таблетки від розладу травлення. Якщо у вас є алергія на будь-що, або ви приймаєте специфічні ліки – обов’язково візьміть запас ліків із собою. Не полінуйтеся захопити рецепт від лікаря на препарати, які приймаєте, щоб у разі необхідності купити їх у Польщі,- без рецепта їх вам не продадуть. Покладіть у валізу також антисептики, пластирі.

Приготуйте речі на будь-яку погоду, тому що клімат у Польщі дуже мінливий.

Оскільки перший аванс на новій роботі ви отримаєте лише через кілька тижнів роботи, рекомендуємо взяти з собою невеликий запас грошей на витрати на місці.

Якщо ви вже працюєте в Польщі, але ваше місце роботи вас не влаштовує, ми можемо допомогти вам перейти працювати на будь-яку з наших вакансій. За більш детальною інформацією зателефонуйте нам на будь-який з наших номерів у вкладці Контакти.

Не обов’язково. На кожному підприємстві є координатор, який розмовляє українською мовою та допомагає працівникам зрозуміти всі процеси виробництва, а також залагодити побутові та термінові питання. Однак варто розуміти, що знання польської мови допоможе вам комфортніше почуватися у Польщі і порозумітися з поляками.

Для вашої зручності ми розмістили вимоги під кожною конкретною вакансією. Якщо говорити про вакансії для спеціалістів (зварювальники, карщики тощо) – то тут вам знадобиться досвід роботи на аналогічній посаді.

Так. На нашому сайті ви знайдете вакансії, які не вимагають досвіду роботи, хоч він і бажаний.

У SAS ви знайдете безліч вакансій, які можуть вибрати сімейні пари. На таких роботах чоловіки та жінки, як правило, стають на різні процеси, проте житло ми надаємо таким чином, щоб не розлучати сімейні пари.

Так, SAS забезпечує своїх працівників усім необхідним. На деяких вакансіях треба мати власний одяг на перший час, пізніше ви отримаєте зручний одяг для виконання своїх обов’язків.